Kontaktinformasjon for styret

Leder
Ingrid Johanne Faanes
leder@bergstud.no

Festsjef/nestleder
Rajeta Sutha
festsjef@bergstud.no

Vise-festsjef/faddersjef
Markus Oftedal Hatleskog
vise-fest@bergstud.no

Økonomisjef
Helene Laurin Rosmo
okonomi@bergstud.no

Vise-økonomisjef
Zuzanna Paczkowska
vise-ok@bergstud.no

Bedriftssjef
Emilie Shaw
bedrift@bergstud.no

Infosjef/websjef
Torbjørn Kamer-Smits
infosjef@bergstud.no

Kjellersjef
Synne Mård
kjeller@bergstud.no

Hyttesjef
Sara Steigedal
hyttesjef@bergstud.no

Internasjonal Kontakt
Karina Stampa Johansen
int-kontakt@bergstud.no

DHL/Berg-kontakt
Eirik Torset
dhl@bergstud.no

Redaktør Bergmanden
Arnt Vegard Arntzen
bergmanden@bergstud.no

Hvordan kontakte styret:

Epost sendes til hele styret på: styret@bergstud.no

For andre henvendelser:

Mediakontakt
Torbjørn Kamer-Smits
infosjef@bergstud.no
Tlf: 46816467

Adresse og postboks

Postboks:
Bergstuderendes Forening
S. P. Andersens vei 15A
7031 TRONDHEIM

Besøksadresse:
Petroleumteknisk Senter, Kjeller
Rom K13
S.P. Andersens veg 15A
7031 Trondheim